Локомотив Пловдив и Етър завършиха наравно 0:0 в контролна среща, която се игра в Симитли.

Антон Узунов
51 снимки

„Смърфовете” можеше да поведат още в 8-ата минута, когато Бирсент Карагарен се озова сам срещу вратаря, но пропусна да се разпише. В 29-ата минута стражът на „болярите” не се намеси добре след удар от фаул на Парвиз Умарбаев, след което топката излезе в корнер.

Три минути по-късно опасен удар с глава на Милош Петрович излезе в аут. В 35-ата минута Анатоли Господинов отрази коварен шут на Димитър Илиев.

В края на полувремето вратарят на Етър отрази удар от фаул на Умарбаев, който беше насочен под гредата.

В 53-ата минута вратарят на великотърновци отрази удар на влезлия на почивката Георги Минчев. В последната минута на срещата нападателят стреля с глава от удобна позиция, но не намери целта.