Отборът на Царско село продължи с победния си ход и безпогрешна серия, след като спечели шестата си поредна победа във Втора лига, този път като домакин на Черноморец Балчик - 4:2.

Юнуз в 4-ата и Иванов в 70-ата минута от балчиклии откриха и закриха головата серия  в мача. И четирите гола за Царско село паднаха между тях през първото полувреме - Семерджиев в 13-ата, Минчев в 20-ата, Василев в 32-ата и автогол на Стайков в 44-ата минута.

Друг от претендентите за промоция Монтана не можа да стигне до повече от 0:0 при гостуването си на Добруджа. Също нулево реми записа и Локомотив Сф, който гостува на Поморие, а мачът се игра на стадиона в Несебър.

Литекс постигна победа в Радомир срещу Струмска слава с 1:0, като победното попадение за "оранжевите" падна чак в 85-ата минута.

Царско село е лидер с 18 т., пред ЦСКА 1948 12, Монтана, Ботев Гълъбово, Поморие и Струмска слава по 10 и др.