Отборът на Верея записа трето равенство в летните си контроли.

На стадиона в Говедарци старозагорци завършиха 1:1 с Локомотив Пловдив. Голът за водения от Илиан Илиев тим отбеляза Милен Танев в средата на второто полувреме.

През първата част Верея контролираше повече играта и имаше две добри положения за гол, но удари от средна дистанция на Венцислав Бенгюзов преминаха встрани от вратата на Локомотив Пловдив.

В самия край на полувремето Пламен Крумов центрира отдясно и Дани Кики отблизо откри резултата - 1:0 за "смърфовете", пише официалният сайт на ФК Верея.

Четири гола между Ботев и Верея в контрола

Втората част стартира със сериозно игрово предимство за старозагорци и в 63-та минута Верея изравни. Селим Керкар проби отляво и с безупречен пас намери Милен Танев в наказателното поле. Последният изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Локомотив - 1:1.

Съставът на Верея: Пламен Колев, Здравко Илиев, Иво Иванов, Мирослав Енчев, Костадин Слаев, Елиаш Да Силва, Венцислав Бенгюзов, Георги Андонов, Давид Гонсалес, Илиян Йорданов, Валери Домовчийски.

През втората част старши треньорът на Верея Илиан Илиев пусна в игра Георги Аргилашки, Петър Витанов, Селим Керкар, Милен Танев, Мехди Фенуш, Осман Балде, Емре Емин, Ахмет Адемов, Янислав Иванов, Иван Винков и Михаил Димитров.

На 30 юни лагерът на Верея в Говедарци приключва, а на 5 юли предстоят контроли с Етър и Марица.