Черно море пуска предварителна продажба на билети за предстоящия мач от 23-ия кръг на Първа професионална лига с Лудогорец. Двубоят на стадион "Тича" е тази събота, 23 февруари, от 15 часа.

Срещата Черно море-Лудогорец можете да проследите минута по минута в Gong.bg, чрез прякото предаване на DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

Фенове на Черно море

източник: chernomorepfc.bg

Цената на билетите е 6 лева и всеки желаещ ще може да си ги закупи от касата на входа за автомобили на стадиона на "моряците", намираща се на ул. "Никола Вапцаров" в петък (22 февруари) от 10 до 17 часа.

В деня на мача от 11 часа ще отворят и трите каси на стадион "Тича".

Отборът, треньорите и ръководството на "моряците" апелират своите верни привърженици да подкрепят момчетата с пълни трибуни, в очертаващия се тежък мач с многократния шампион на България.

Черно море стартира пролетния дял на сезон 2018/2019 в Първа лига с победа 2:0 над ЦСКА. После обаче при гостуването срещу Славия играчите на Илиан Илиев претърпяха загуба с 2:3.