Представителният отбор на Локомотив победи с 8:0 юношите до 19 години в учебна игра. Срещата се проведе днес от 12:00 часа на стадион "Крепост" в град Хисаря. Главен рефер бе Атанас Узунов.

Двубоят започна отлично за мъжете. Преднина на представителния тим даде Веселин Марчев в 10-та минута след удар от около 25 метра. Пет минути по-късно Димитър Велковски успя да удвои за 2:0. В 26-та минута отново Марчев покачи на 3:0. В края на първото полувреме Филип Михалевич бе точен за 4:0.

В началото на втората част Симеон Райков увеличи преднината на мъжкия отбор след като реализира за 5:0. Четвърт час преди края Филип Михалевич вкара второто си попадение в срещата за 6:0. В 88-та минута Симеон Райков направи резултата 7:0 след точно изпълнен пряк свободен удар. Крайното 8:0 оформи Михалевич с третото си попадение в учебната игра.

Следващата неделя (01.04) Локомотив е домакин на Дунав (Русе) в среща от група Б на втората осмица. "Черно-белите" приемат "драконите" от 20:00 на Лаута.