Треньорът на Локомотив Пд Бруно Акрапович има победи срещу всички отбори в елита, срещу които се е изправял, с изключение на ЦСКА. Това показва бърза справка на „Тема спорт” със статистиката.

Босненецът е начело на „смърфовете” от 31 октомври 2017 година, а в този период е имал битки с 16 тима. „Армейците” обаче са единствените, от които Акрапович не е взел нито точка. Статистиката се отнася само за мачовете в първенството.

Пловдивчани имат 3 поражения от 3 дуела с ЦСКА при 0:4 голова разлика. Две от загубите са с 0:1 в Пловдив с голове на Десподов от фаул, като двубоите бяха много оспорвани.

В мач от 13-ия кръг на efbet Лига Локо Пд посреща ЦСКА в неделя от 17.45 часа. Срещата ще можете да гледате по DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA и минута по минута в GONG.BG.