Локомотив посреща Царско село на стадион "Локомотив" този следобед в среща от 22-я кръг на efbet Лига.

В пловдивския лагер се очаква картотекирането на трима нови - това са Лукас Салинас, Хасан Бегович и Кенан Муслимович. Очаква се на проби в тима да дойде австралийският национал Ели Бабау. "Смърфовете" не са допускали гол в последните 4 шампионатни двубоя. С контузия преди мача е Милош Петрович, а Момчил Цветанов е наказан. Петър Витанов остава под въпрос заради контузия. При изразителна победа с поне 3 гола разлика, "смърфовете" ще се изкачат на второ място, измествайки от там Левски.

С победата си над Витоша Бистрица Царско село прекъсна серията си от 5 поредни двубоя без успех. Контузени са Антон Карачанаков, Густаво Карбониери и Шарлестон. Добрата новина е, че новопривлеченият Мирослав Будинов е възстановен.

Двубоят започва в 14:15 часа и ще можете да го проследите минута по минута в Gong.bg или да го гледате по DIEMA SPORT и PLAY DIEMA XTRA