Отборът на Локомотив Пловдив гостува на Берое в мач от 29-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора е днес от 19:30 часа и може да я гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата на живо минута по минута.

"Черно-белите" са в добра серия, след като надвиха последователно намиращите се в челото ЦСКА и Черно море. Трети пореден успех ще утвърди отбора на Александър Томаш в топ 4 на класирането, като разликата между "смърфовете" и петия Левски ще стане пет точки. Вчера "сините" загубиха с 1:3 от Черно море във Варна.

Берое от своя страна е на 11-та позиция с 32 пункта, на един от десетия Славия, който взе домакинството си на Хебър.

Възпитаниците на Хосе Луис Ачиари загубиха последните си две срещи в елита без да вкарат гол - поражение от Ботев Пловдив с 0:3 у дома в Битката за Тракия и загуба от Локомотив София с 0:1 в квартал "Надежда".