Ветераните на Локомотив и Анталияспор направиха зрелищно 5:5 в приятелска среща играна на "Лаута". Двата тима се срещнаха днес от 16:00 часа на централния терен, а попаденията за пловдивчани реализираха Бруно Акрапович (2), Любомир Бурнарски (2) и Любомир Корадов.

Резултатът бе открит от старши треньора на представителния отбор Бруно Акрапович в 13-та минута. Любомир Корадов успя да покачи седем по-късно за 2:0.

Анталияспор не се предаде и в 23-та минута гостите стигнаха до дузпа, която бе спасена. В ответната атака "небесносините" стигнаха също до наказателен удар. Рейд на Бруно Акрапович бе спрян от защитник на противника с цената на нарушение. Зад топката застана Георги Фиданов, който стреля встрани от целта. Анталияспор изравни за 2:2 след два бързи гола в 27-та и 30-та, но в 33-та Бруно Акрапович върна преднината на Локомотив за 3:2.

В началото на втората част "червено-белите" изравниха отново за 3:3, а Любо Бурнарски бе точен за 4:3. Последва нова размяна на голове за 5:4, а голмайстор за Локомотив отново бе Бурнарски. Крайното 5:5 бе оформено три минути преди края.

Двата отбора не пропуснаха да си разменят подаръци и да си направят обща снимка. В периода 23-25 ноември Локомотив ще върне визитата на Анталияспор.

Съставът на Локомотив: Иван Георгиев, Илия Анчев, Краси Стефанов, Любо Бойков, Велко Христев, Бруно Акрапович, Краси Димитров, Атанас Георгиев, Любомир Бурнарски, Любомир Корадов, Здравко Драгоев, Георги Фиданов, Кирил Епитропов, Венци Чалъков, Филип Георгиев, Иво Кьосев